за јасен мебел

Јасен-Мебел Турново е фирма која се занимава со проектирање, изработка и монтажа на мебел за сечиј вкус. Нашиот посветен и професионален тим успешно ги реализира Вашите желби за квалитетен, модерен и функционален мебел.


Изработуваме секаков вид на плочест и тапациран мебел, задоволувајќи ги современите стандарди за квалитет.


Нудиме широк асортиман на мебел за кујни, спални и дневни соби, детски соби, мебел за купатила, канцеларии, најразлични видови на обични лизгачки плакари, комоди, гарнитури, маси и столици, сите изработени од квалитетни материјали по Ваш избор.


Нашето долгогодишно производство и следењето на модерните трендови гарантираат потполно нов и естетски прекрасен изглед на Вашиот ентериер, спој на модерното и функционалното, правејќи го Вашиот дом максимално удобен и уникатен.

повеќе

промоции

ГАРНИТУРА ЈАСЕН           29 000 ден.

Неверојатен попуст само новогодишните празници. ПОСЕТЕТЕ НЕ!

повеќе